Noc otwarcia 4. edycji Katowice Street Art Festivalu

Powrót

Już 16-go maja rozpocznie się 4. edycja Katowice Street Art Festivalu - zapraszamy na noc otwarcia do Jazz Club Hipnoza, gdzie zagrają Onra, Last Robots oraz Fifti! 


Onra, czyli Arnaud Bernard to producent muzyczny z Paryża, wychowany na hip-hopie, a czerpiący inspiracje z wielu różnych nurtów. W 2006 roku odbył pierwszą wycieczkę do Wietnamu, z której przywiózł kolekcję chińskich i wietnamskich płyt winylowych. Album z nich powstał spowodował, że Onra stał się wielki
i rozpoznawalny na całym świecie, a singiel „The Anthem” rozbrzmiewał przez wiele kolejnych miesięcy, zarówno na komplikacjach, jak i w reklamach TV. 
W maju 2010 roku irlandzka oficyna All City Records wydała jego ostatni album „Long Distance”. To płyta, na którą wielki wpływ miała muzyka lat 80, electro-funk, nowoczesny soul i boogie. Na swoim blogu polecał go Jay-Z, a portal Pitchfork przyznał 8/10 punktów. 

http://www.soundcloud.com/onra
http://www.facebook.com/pages/Onra/40681565677
http://www.myspace.com/onra


Last Robots, nigdyś Electricity!, a indywidualnie - Bert i Igor. Ten znany warszawski duet działa już od 7 lat, choć obaj jego członkowie mają za sobą o wiele dłuższe indywidualne doświadczenie djskie. Już jako duet zostali rezydentami klubu On-Off, a następnie Vinylu, w których to klubach współorganizowali cykl imprez Electricity! Współpraca szybko przerodziła się w działalność studyjną. Dziś Last Robots nie tylko miksują podczas imprez, ale przede wszystkim produkują własne nagrania, jak również są autorami remiksów dla zespołów D4D, Plastic, Kamp!, Fox, Out Of Tune oraz Noviki. Last Robots można usłyszeć w całej Polsce - w klubach, na festiwalach
i w eterze. Są ambasadorami marki Pioneer Dj.

http://www.lastrobots.com/
https://www.facebook.com/lastrobots


Fifti to dj obecny na klubowej scenie od 2003 roku, choć jego przygoda
z puszczaniem muzyki zaczęła się dużo wcześniej. Stara się grać tylko dobre imprezy
i wpierać istniejącą wokół ulubionych gatunków subkulturę. Aktualnie członek kolektywów Dub Lovin’ Criminals oraz Zło-Tek. Promotor i organizator eventów klubowych, z wykształcenia animator kultury, zawodowo zajmujący się produkcją wydarzeń muzycznych i artystycznych. Zwolennik głębokiego basu, potężnych soundsystemów i imprez audiowizualnych. 

----------------------------------------------------------------------------------

Line up:
21:00 - 23:00 Fifti
23:00 - 0:30 ONRA
0:30 - 3:00 Last Robots

Bilety w cenie 20 i 25 zł do nabycia na stronie www.ticketportal.pl oraz w Jazz Club Hipnoza.

Czule zapraszamy.

deploy